Biustonosze Alles

Biustonosz Alles posiada bezszwowe, termoformowane miseczki typu super push-up, które doskonale kształtują małe piersi i tworzą atrakcyjny dekolt. Dzięki braku obwodu biustonosz jest wygodny przez cały dzień i nie wywiera dodatkowego nacisku na piersi. Trwałe wkładki push-up z wysokim wypełnieniem napinają biust i tworzą wizualny efekt zwiększenia rozmiaru do jednego.

Biustonosze usztywniane Alles mają bardzo udaną konstrukcję, która pasuje do niemal każdego biustu. Atrakcyjnie eksponują biust, napinają i podnoszą go oraz dodają krągłości. Miseczki wykonane są z pianki, a wnętrze pokryte jest 100% bawełną, dzięki czemu biustonosz jest idealny do codziennego użytku.

Alles to firma rodzinna założona w 1992 roku przez męża i żonę Alicję i Sławka Wojciechowskich. Firmę cechuje pasja i konsekwencja w realizacji swoich marzeń. Dzięki determinacji właścicieli, dziś Alles jest jednym z wiodących producentów bielizny w Polsce, współpracującym ze sprawdzonymi dostawcami surowców do produkcji bielizny. Marka Alles od samego początku współpracuje z salonem bielizny Bagatelle. Biustonosze marki Alles, takie jak Super Push-Up, wyznaczyły nowy trend w konstrukcjach push-up dla mniejszych piersi.

Alles współpracuje ze sklepami z bielizną w Bagatelle Bras by Alles są zawsze dostępne w salonach. W Bagatelle dostępne są różne wzory Alles, w tym push-up, super-push-up, soft i semi-soft. Balet, Belly, Chita, Connie, Diana, Elba, Fabo, Giselle, Kelly, Lior, Luna, Russo, Madera, Mama Cafe, Mama Easy, Letizia, Marie, Nocturne, Noel, Savona, Selva, Vanessa i Giselle.