15 KP Brzeg Dolny 12 0

Pokaż więcej
Nasza Liga
Polonia Środa Śląska - Energetyk Siechnice 0:1!
Polonia Środa Śląska - Energetyk Siechnice 0:1!Kolejna porażka seniorów - fatalna seria porażek naszego zespołu trwa nadal. W sobotę w 14 kolejce wrocławskiej GreenPost klasy okręgowej przegrywamy 0:1 z Energetykiem Siechnice.
Sobotni rozkład jazdy!

SOBOTA 18 LISTOPADA GODZ.11.00 - LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH ( CENTRUM SPORTU )
Polonia Środa Śląska - WKS Śląsk II Wrocław

0 komentarzy · 2 czytań ·Drukuj
Remis Polonii Skarbów w Głogowie.
Remis Polonii Skarbów w Głogowie.Na zakończenie rundy jesiennej w wtorkowy wieczór Polonia Skarby Środa Śląska remisują w Głogowie z miejscowym Chrobrym 1:1. Bramkę zdobyła Agata Fabiniak.
Polonia Skarby przegrywają 1:5 z liderem z Jeleniej Góry!
Polonia Skarby przegrywają 1:5 z liderem z Jeleniej Góry!Mimo dzielnej postawy i remisu po pierwszej połowie nasze dziewczyny ostatecznie przegrywają z Orlikiem Jelenia Góra 1:5. W drugiej połowie lider rozgrywek podkręcił tempo i strzelił jeszcze cztery bramki odnosząc dziesiąte, kolejne zwycięstwo w lidze.