Nasza Liga
Czwartkowe porażki!

POLONIA BIELANY WROCŁAWSKIE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 2:0 (1:0)
Skład: S.Idziorek, J.Dudziak, K.Rybka, B.Kozak(75'Łukasiewicz), P.Rudnicki, M.Michalak, T.Zakrzewski, K.Żbik, A.Andrusiak, K.Jasiński(60'Wiatrak), Ł.Skolimowski(80'Biliński)

Czwartkowa kolejka nie przyniosła nam punktów - po spotkaniu nie wykorzystanych szans przegrywamy 0:2 z Polonią Bielany Wrocławskie.
Początek spotkania dość nerwowy, dużo starć w środku pola i walki na boisku.
Pierwszy strzał na bramkę Bielan oddajemy w 5 minucie - strzelał Paweł Rudnicki, gospodarze odpowiadają akcją po której tracimy bramkę!
W 6 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym wybijamy piłkę która trafia pod nogi Karaska, ten uderza bez zastanowienia i strzałem przy słupku pokonuje Idziorka.
Ruszamy do odrabiania strat ale nasza gra się nie kleiła, na wąskim boisku ciężko budowało się akcję przy dobrze broniącym zespole gospodarzy.
W 30 minucie przy bocznej linii ucieka obrońcom Skolimowski i zagrywa w pole karne do wbiegającego Andrusiaka, który fatalnie przestrzelił nad poprzeczką!
W 37 minucie wykonujemy rzut wolny - piłka po uderzeniu Jasińskiego trafia w poprzeczkę, w kolejnej akcji Jasiński ogrywa obrońcę i dośrodkowuje piłkę w pole karne gdzie w walce o piłkę kopnięty w głowę zostaje Andrusiak ale gwizdek sędziego milczał.
W drugiej połowie oba zespoły walczyły na całego, gospodarze cofnięci szukali swoich okazji w kontratakach, my próbowaliśmy rozbić mur obronny Bielan ale to nie był nasz dzień, mieliśmy dużo strat i niecelnych podań, gra była szarpana, nawet stałe fragmenty gry nie były zagrożeniem dla gospodarzy.
W końcówce spotkania przechodzimy na grę trzema obrońcami, na bramkę Polonii uderzają Żbik, Andrusiak i Michalak.
W 80 minucie tracimy drugą bramkę - ostro zaatakowany zostaje Kuba Biliński (w naszej ocenie sfaulowany), piłkę przejmują gospodarze, akcja przenosi się pod nasze pole karne gdzie Idziorek zostaje po raz drugi tego dnia pokonany, tym razem przez Bieńka.
Mimo walki do końca nie udaje się nam zdobyć bramki i przegrywamy to spotkanie 0:2!
W ostatniej, jesiennej kolejce podejmujemy GKS Kobierzyce - spotkanie w sobotę 13 listopada o godzinie 14.00. Zapraszamy!